Léčba

Originální název: Cure

Knižní klub - 2011
ISBN: 978-80-242-3241-6

Knižní klub (2011) 978-80-242-3241-6 304

JJ, syn Laurie Montgomeryové a Jacka Stapletona, se konečně uzdravil a Laurie se vrací do newyorského úřadu soudního lékaře. První případ, který je jí přidělen, se zdá jednoznačný. Satoši Mačita, vědec z Kjótské univerzity, je nalezen mrtvý ve stanici metra. Vše nasvědčuje tomu, že podlehl jakémusi zvláštnímu záchvatu. Den nato se však na Lauriině pitevním stole objeví další mrtvý Asiat a Laurie začne tušit, že tady půjde o mnoho víc než jen o náhodu. A pak jí a Jackovi unesou syna... (Založil/a: mvesper)

VerenaLord
  29. 1. 2013, 3:59
Opět se zde objevují častí hlavní hrdinové Cookových děl. Přesto se mi kniha poměrně líbila. Leč opět vše podle starého vzoru.
Maya1234
  24. 7. 2016, 8:58
Já vlastně o tomto autorovi nikdy předtím ani neslyšela, takže do knihy jsem šla s nejistotou. Můžu však říct, že rozhodně nezklamala. Nemám sice zrovna v oblibě vyzrazení hlavní zápletky a padouchů hned na začátku knihy, ale nakonec mi to v tomhle případě ani tak nevadilo. Zajímavá idea, napínavý příběh, sympatické hlavní postavy, čtivost. To vše dává dohromady aspoň 80% .