Žena v (kon)kursu

Originální název: Žena v (kon)kursu

Metafora - 2011
ISBN: 978-80-7359-335-3

Metafora (2011) 978-80-7359-335-3 221

Ve čtyřiceti život nekončí, ani když vás náhle udělají babičkou a váš milostný život se změní v bojiště. Humorný příběh o ženách a pro ženy, který dodá zaručenou dávku životního optimismu. Víte, co je to rána z čistého nebe? Tak třeba když vám sotva zletilá dcera oznámí, že brzy budete babičkou! A přesně tohle se stane Viktorii, rozvedené porodní asistentce. Rázem se ocitne uprostřed bojové zóny, kde ještě ke všemu občas vybuchují i trosky jejího milostného života. Nějak to s těmi muži není ono, a to ani když se její bývalý najednou chce stát zase současným a budoucím. Nebyla by to ale Viki, kdyby se do všeho nevrhala naplno, za podpory svých mile praštěných přítelkyň, které vědí o životě svoje. (Založil/a: al-ma)

Nells
  4. 5. 2012, 22:16
Super kniha, opravdu jsem se u ní bavila. Doporučuji lidem, co se chtějí pobavit! Autorka udělá z normální situace, situaci velmi vtipnou!!!
Lassinka
  22. 6. 2012, 21:20
Moc pěkná kniha. Napsaná s humorem. Skvělá pro oddychové čtení a hlavně pro ženy. :-) Přečtena během pár dní. Určitě si ji také zamilujete.
JaninaV
  13. 5. 2012, 15:14
Knížka mě pobavila, je to taková dobrá oddechovka na léto, autorku Evu osobně znám , je to strašně vtipná ženská ( jako její knížky)!!