Živý nebo mrtvý

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

BB art - 2011
ISBN: 978-80-7461-026-4

BB art (2011) 978-80-7461-026-4 583

Při pátrání po sadistickém zabijákovi kráčí Jack Ryan mladší ve stopách svého legendárního otce. Jack Ryan Jr. v boji proti teroru. Po sedmi letech Tom Clancy opět přivádí na scénu Jacka Ryana Jr. Říká si Univerzita. Byla založena tajně za vlády prezidenta Jacka Ryana s jediným úkolem: pronásledovat, vypátrat a zneškodnit teroristy a jejich ochránce. Podle vlastního uvážení, bez omezení a bez kontroly. Je soběstačná a nemá žádný oficiální vztah k americké vládě. Zkušený vyzvědač Jack Ryan Jr. a jeho společníci z Univerzity vedou tichou válku v každém koutě světa. Univerzita čelí svému největšímu nepříteli: sadistickému zabijákovi s přezdívkou Emír. (Založil/a: al-ma)

Raili
  30. 9. 2012, 0:47
To téma mě sice hrozně baví, ale četlo se mi to docela blbě. V celý knížce je snad 30 navzájem se proplétajících dějovejch linií. Nicméně když už sem se začet do nějaký kapitoly, tak to pak byla paráda.