Nejvyšší utajení

Originální název: Pacific heights

Knižní klub - 2011
ISBN: 978-80-242-3200-3

Knižní klub (2011) 978-80-242-3200-3 311

Sanfranciská psychoterapeutka Vera Listová vyslechne na svých sezeních se dvěma dobře situovanými ženami, které se navzájem neznají, podezřele podobná vyprávění o tajemném muži, jenž dokáže odhalit jejich nejintimnější tužby, ale i nezasutější strachy. Není pochyb, že jde o jednoho a téhož člověka, a je zřejmé, že někdo krade terapeutčiny záznamy a využívá jich ke svým cílům. Ale k jakým? V sázce je soukromí Veřiných pacientek, ale i její pověst. Na scénu proto vstupuje Marten Fane, diskrétní vyšetřovatel s minulostí ze státních služeb, a jeho všudypřítomní, ale neviditelní spolupracovníci. Pátrání po pochybném milenci se však stává stále nebezpečnějším. A nejen pro ženy, které se pokusil dohnat k sebevraždě... (Založil/a: al-ma)

Paul Harper Paul Harper
*??.??.1944

skupyy
  20. 12. 2011, 3:43
Nic moc, jednoducha, malo uveritelna zapletka. Do postav se nevzijete, ani vam neprirostou k srdci. Nekdy dost zvlastni styl psani s neustalym opakovanim a dramatizovanim situace, ktera vubec neni tak dramaticka. Docetl jsem, ale nic ve mne kniha nezanechala. Dve a pul hvezdy.