Peklo s princeznou

Peklo s princeznou Originální název: Peklo s princeznou

Knižní klub - 2009
ISBN: 978-80-242-2402-2

Knižní klub (2009) 978-80-242-2402-2 124

Byla nebyla... Vlastně je a není jedna nejmocnější říše, po které kdysi zatoužil jeden povedený vojevůdce. Král Bedřich se jmenoval. Ten měl vždycky hluboko do kapsy, protože moc rád bojoval... a jeden hodný král, co neválčil vůbec rád a žádné vojsko vlastně ani neměl, mu kdysi cosi slíbil. Král Leopold to byl. Té mocné říši nevládne ani ten vojevůdce, ani onen slibující král, ale vladař mnohem prozíravější. O něm se říká, že byl v dětství hrozný nešika a utekl před svou nevěstou, aby našel sám sebe a hlavně tu, před níž vlastně utíkal....
Veselá pohádka o tvrdohlavé princezně, nešikovném princi a spoustě čertů, kteří umí pěkně zkomplikovat život, na motivy scénáře nového českého filmu pro všechny děti, ty opravdové i ty, které většinu času předstírají, že jsou dospělé... PEKLO S PRINCEZNOU je tady! (Založil/a: Radunka)

Miroslav Buberle Miroslav Buberle
*22.12.1951 - †06.06.2009