Smolařka

Smolařka Originální název: Smolařka

Petra - 2008
ISBN: 80-7301-241-3

Petra (2008) 80-7301-241-3 125

Karolína je sice milá, hezká i šikovná, ale přesto, jak sama říká, kdyby stálo vedle sebe sto prima kluků a jeden mizera, zaručeně rovnou sáhne po tom nepravém. Dokonce se obává, že je obětí jakéhosi rodinného prokletí, protože její maminka i babička trpěly stejným problémem a ani jedné vztah nevyšel. Když však potká Igora, zdá se, že je prokletí konečně zlomeno. Jejich láska je jako z pohádky a Karolína pomaličku začíná věřit, že to tak zůstane navždy. Jenomže.nikdy není předem jisté vůbec nic, ale to už čtenářky jistě zjistí samy. (Založil/a: skjaninka)

Zuzana Francková Zuzana Francková
*06.04.1951

maurarita
  2. 7. 2016, 18:23
Zajímavý příběh o dívce která je milá , krásná i šikovná ,přesto si myslí , že je velká smolařka , protože vždy kápne na toho nepravého
Ellis147
  16. 5. 2012, 21:07
Příběh je od začátku poutavý, ale závěr knihy je ukončen dost na rychlo, málem jsem ani nepostřehla, že je vše úplně jinak, než doposud bylo..