Rakve lásky

Poprvé vydáno celosvětově: 2005

Zoner press - 2011
ISBN: 978-80 7413-171-4

Zoner press (2011) 978-80 7413-171-4 160

Může láska k upírovi přestát nástrahy světa?
Ravenin dávný sen se konečně splnil! Našla si přítele, který je nejen citlivým gotikem jako ona, ale ještě navíc i princem temnot - upírem, o němž vždycky snila. Jenže jejich štěstí nevydrželo dlouho. Alexander ze svého sídla na Benson Hill zmizel. Zoufalá Raven je však odhodlána ho nalézt, a tak využije nadcházejících jarních prázdnin a vydává se po jeho stopách do sousedního městečka. Při svém pátrání se seznámí s přitažlivým Jaggerem, ze kterého se záhy vyklube upír a navíc Alexandrův zapřísáhlý nepřítel. Raven se vrací se do Dullsville a přestože se jí nakonec podaří svého milého najít, její dobrodružství rozhodně nekončí. Právě naopak. (Založil/a: Katniss Lavender)

Lucianna
  1. 11. 2014, 1:47
Sice nejsem gotik holka, ale líbí se mi že hlavní hrdinka má stejný hudební vkus jako já!:-) (Marylin Manson, Korn,..) To by byla asi první hvězdička. Druhou hvězdičku má autorka za lehkost čtení. Určitě bych tuto knihu doporučila nenáročným čtenářům:-) Třetí hvězdička je za příběh. Líbil se mi, byl nenáročný, lehce pochopitelný:-)