Moc

Poprvé vydáno celosvětově: 1992

Albatros - 2011
ISBN: 978-80-7447-111-7

Albatros (2011) 978-80-7447-111-7 232

Cassiino strašlivé tajemství bylo odhaleno! A ona se teď bojí, že se od ní Diana odvrátí... přitom právě nyní se Tajný kruh musí spojit v boji proti největšímu nepříteli ze všech, a proto je Cassie nucena obětovat svou lásku a zavrhnout svou spřízněnou duši. Ale může vůbec v tak děsivé bitvě mezi dobrem a zlem někdo zvítězit? (Založil/a: Katniss Lavender)

Bloodym
  10. 12. 2013, 13:39
Třetí díl převýšil předchozí. Na rozdíl od seríálu dostáváme odpovědi na všechno. Ale seriál byl lepší, hlavní hrdinové tam sice měli jen půl mozku, ale zde nemají ani to. POřád jsem čekala, kdy začnou kouzlit. A pořád nic, jen lítali po lesech v podivných rouchách a předváděli rádoby rituály. Asi jsem na tuhle literaturu stará.
trynitrix
  2. 3. 2012, 11:28
Tak třetí byl od dost lepší než předešlé, líbil se mi poslední dej příběhu nemam co vytknout, až na velkého Černýho Johna až tak akční to zas nebylo :-D . Cassin osud je Adam ale já bych dala přednost Nickovi. :-)
pegerren
  1. 2. 2012, 6:50
Přestože jsem celou sérii, díky její skvělé čtivosti přečetla za 3 dny, nemohu dát více než 3 hvězdičky. Oproti upířím deníkům je to sice značný pokrok (především dialogy), ale přesto mě naivita příběhu či čistá dokonalost některých postav nutila opět během čtení kroutit hlavou. Na oddech dobrá knížka, napetí, kouzla, láska (já bych si teda vybrala spíše Nicka :o) )
Katy02
  2. 3. 2015, 13:56
Třetí díl byl mnohem lepší a záživnější než předchozí dva. Byla tu lepší zápletka a kniha byla mnohem čitelnější, do dalších dílů jsem se ale nepustila :)