Zrozena o půlnoci

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Baronet - 2011
ISBN: 978-80-7384-497-4

Baronet (2011) 978-80-7384-497-4 400

První kniha série Údolí stínů.

Na Kylii se poslední dobou řítí jedna nepříjemnost za druhou: rodiče se rozvádějí, přítel se s ní rozešel a navíc jí pronásleduje podivný člověk a Kylie nemá tušení, co po ní chce. Zdá se, že je ale asi jediná, kdo ho vidí, takže si všichni okolo ní myslí, že je blázen. Když jí matka pošle na celé léto do tábora pro problémovou mládež, je Kylie přesvědčená, že už to pro ni nemůže být horší.
Bože, jak moc se ale mýlí!
Na táboře je Kylie obklopena samými upíry, vlkodlaky, vílami a čarodějnicemi. Má věřit ostatním, když jí tvrdí, že ona je jednou z nich? Nebo se ji jen snaží utvrdit v tom, že je opravdu blázen? Zatímco se Kylie snaží vyrovnat se skutečností, že tyto bytosti doopravdy existují a že ona sama nemusí být obyčejným člověkem, seznámí se se dvěma chlapci, kteří se vzájemně předstihují, kdo si získá její přízeň. Jenže jeden je vlkodlak a druhý elf. Než jim však Kylie otevře své srdce, musí odhalit pravdu. Co po ní chce ten duch, který ji pronásleduje? Komu může nebo nemůže věřit? Ze všeho nejdřív ale musí zjistit... kdo vlastně je ona sama! (Založil/a: Katniss Lavender)

Lucianna
  10. 2. 2015, 0:33
Obsahuje spoiler spoiler Nevim jestli ji mam zaradit mezi: "uchazejici" ci "predvidatelne". Oboji mi sedi na tuto knihu. Nebylo to nudne, ale ani na zadek jsem si z toho nesedla. Samozrejme-to bych jinak nebyla ja- jsem zahorela laskou k Lucasovi *_* a Derekem jsem naprosto opovrhovala i kdyz tam byl v podstate vice nez Lucas. Bylo to take predvidatelne a to sakra dost. Koho by napadlo, ze Daniel (zahadny duch) je jeji otec? ME TO NAPADLO HNED. Kdo by si typnul, ze stoji za zavradeni zvirat ze zoo Sky? Me! Byli tam jasne signaly s nadpisem "JSEM TAK OCIVIDNA". Zrozena o pulnoci mela i svou kladnou stranku. Jen jsem jeste asi neprisla na to jakou....