Nevinná

Nevinná Originální název: Nevinná

Petra - 2007
ISBN: 80-7301-224-3

Petra (2007) 80-7301-224-3 125

Jako každá dívka touží i Alice po lásce. Prožije sice několik prchavých vztahů, ale ty končí pokaždé stejně, zklamáním. Ve chvíli, kdy se rozhodne prozatím na lásku rezignovat a raději pokračovat v dalším studiu na vysoké škole, se ale objeví ten pravý. Honza už není kluk, nýbrž dospělý muž a proto není divu, že mu nezkušená a trochu naivní dívka zcela podlehne. O to horší překvapení ji ale čeká a tentokrát jde opravdu o mnohem víc než jenom o pošramocené sebevědomí a smutek. Ale protože se nesluší prozrazovat zápletku předem, pusťte se raději rovnou do čtení. Příběh plný lásky, zklamání i nenávisti jistě zaujme nejenom mladé čtenářky. (Založil/a: skjaninka)

Zuzana Francková Zuzana Francková
*06.04.1951

Laděnka Šušu
  10. 1. 2016, 19:16
Achjo, tak to se teda nepovedlo. Dlouho jsem něco takového nečetla a doufám, že ani číst nebudu ! Kniha je napsaná dost primitivně, jakoby jí psal amatér. :-(
Ellis147
  28. 2. 2012, 8:15
Kniha se mi také vůbec nelíbila, stále jsem čekala, kdy už konečně bude mít tu správnou formu a konečně budu s hrdinkou knihy soucítit, ale kniha je až do konce zcela o ničem..
RacingF
  18. 7. 2011, 10:29
Děsná blbost. Příběh se mi nelíbil vůbec, při čtení jsem neměla žádné emoce (nechtělo se mi brečet, smát...) a kniha mi přišla jako kdyby byla napsaná rukou začátečníka a né zkušeného spisovatele. Jedna hvězda z milosti... :/