Nikdy nejez sám

Nikdy nejez sám Originální název: Never eat alone, and other secrets to success, one relationship at a time

Jan Melvil Publishing - 2010
ISBN: 978-80-87270-06-6

Jan Melvil Publishing (2010) 978-80-87270-06-6 296

Úspěšní lidé se od ostatních liší tím, že využívají moci mezilidských vztahů – „kontaktů“. Podle Keitha Ferrazziho spočívá tajemství úspěchu právě v networkingu. Ten nám otevírá nové příležitosti, pomáhá překonat překážky, obohacuje nás o zkušenosti i další klíčové kontakty. Kniha „Nikdy nejez sám“ si v USA získala pověst moderního nástupce klasiky Dalea Carnegieho „Jak získávat přátele a působit na lidi“ a patří mezi dlouhodobé bestsellery. (Založil/a: jklima)

SGS
  18. 7. 2016, 19:15
Pro mě rozhodně a jednoznačně nejlepší kniha z žánru těchto seberozvojových knih. Žádné přetvařování a využívání lidí jak jsem trochu od této knihy čekal. Každopádně jedno přečtění nestačí, takže si knihu ještě nejspíše zopakuju časem.

Nejvíc mě zaujal autorův příběh o jeho otci a získaném kole (který vlastně s tématem knihy moc nesouvisel, ale byl vážně silný).