Lovci diamantových stínů

Lovci diamantových stínů

Mezera - 2011

Mezera (2011)

Christo McKenzie se musí vyrovnat nejen s náhlou smrtí svého otce, ale i s tím, že ho celý svůj velmi pohodlně zařízený život měl za někoho úplně jiného. Americký advokát newyorských bossů léta obhospodařoval na jiném kontinentu utajený zdroj obživy, což jeho syn na vlastní kůži a za drsných podmínek zjiššuje v nevyzpytatelné africké stepi a městech východního pobřeží černého kontinentu. Na vyprahlých afrických planinách platí jasný zákon - slabší vždycky, dřív anebo později, zemře. Christo brzy pochopí, že tento zákon platí pro všechny.Autor knihy Richard Marks (1969) nám představuje román protkaný autentickými zážitky, které načerpal účastí a pořádáním afrických safari pro českou i zahraniční klientelu od roku 1993.Sám autor se ve svém životě, stejně jako hrdina naší knihy, přiblížil několikrát smrti díky prodělané malárii. Účastnil se mimo jiné i dohledávání ztracených členů expedice „Živá Afrika‶, kteří nepřežili přelet Kilimandžára s motorovým rogalem. Scény lovů popsané v naší knize jsou naprosto autentické. PojĬte se s námi ponořit do rozpálené africké stepi, kde i přes vysokou teplotu tamního ovzduší ucítíte mráz, který Vám bude běhat po těle. V íce o autorovi na www.world-wide.cz (Založil/a: Marmeláda)

Richard Marks Richard Marks

Marmeláda
  16. 12. 2011, 21:57
taková červená knihovna pro muže o luxusních autech, ženách, doutnících a lovu lvů, která přitáhne k četbě i vašeho zarytého nečtoucího manžela, který naposledy otevřel Záhadu hlavolamu