Mezera - 2010

Mezera (2010)

Příběh úspěšného lékaře, který je donucen k odchodu do Kanady, opustí sice skalpel, ale ne víru v sebe sama. "Sám sebe člověk pozná ve chvíli, kdy je donucen stát na okraji, dívat se do očí hrozbě. Nikde nejsou otěže, které by mohl uchopit, ruce má prázdné." (Založil/a: Marmeláda)

proha
  17. 4. 2013, 14:59
Knížka Partitura pro srdce je pro ženy, které houfně tvrdí, že opravdoví chlapi už vymřeli, vábničkou. A pro ty, které mají to štěstí, že mají takového doma, zase tip jak strávit večer ještě příjemněji, společným čtením této knihy. Je to dobrodružství a přitom tak lidský příběh. Příběh o síle lásky, o lásce k rodině, která hlavního hrdinu pohání a motivuje na jeho neuvěřitelné cestě ke štěstí. Zní to jako pohádka a taky si hrdina pár pomocníků z říše pohádek přibral. Tu největší roli svěřil právě Štěstí, které oslavuje i v takových okamžicích, kdy my ostatní bychom hledali nejbližší kliku na provaz. Jak se nám budou naše dennodenní starosti jevit malicherné, existenční problémy nicotné a pomíjející. Budeme mu fandit, budeme se bát, budeme i plakat, ale budeme se i smát. A to nejdůležitější nakonec? Láska zvítězí!