Líbáš jako ďábel

Líbáš jako ďábel Originální název: Líbáš jako ďábel

Ikar - 2011
ISBN: 978-80-242-3251-5

Ikar (2011) 978-80-242-3251-5 277

Ve volném pokračování románu Líbáš jako Bůh sledujeme další osudy zamilovaného páru – středoškolské učitelky Heleny a lékaře Františka.

František se rozhodne odstěhovat se od své bývalé ženy Bohuny, ale ani soužití s Helenou se nevyhne komplikacím. A zrodí se nečekaný plán: Ze dne na den se s Helenou tajně vydávají na dovolenou do vzdáleného Maroka. Román přináší osvědčený autorský koktejl plný humoru, lehké ironie a tentokrát i příjemného napětí. (Založil/a: al-ma)

moonchild
  21. 10. 2013, 14:43
Druhé pokračování se mi už méně líbí.Nevím proč ale více jsem se u toho nudila.Nezaujala mne tolik.škoda.
MiriamBlahova
  14. 1. 2016, 10:46
Druhý díl je standardně o něco méně povedený než první. Líbí se mi patálie, kdy František nastoupí do jiného vlaku než Helena, kdy se jim ztratí kufry nebo velmi úsměvné story o kaskadérovi. Na druhou stranu mi připadal přestřelený únos Bohunky. V tomto díle bylo mnohem složitější vcítit se do hlavních hrdinů a do děje celkově...
locin
  12. 10. 2016, 13:51
Film i kniha rozhodně na jedničku. Mám ráda komedie od Poledňákové nepostrádají vtip a postavy umí barvitě popsat. Rozhodně žádná nuda. První jsem viděla film a teď po přečtění knihy jsem konečně úplně doplnila některé věci které mi ve filmu trochu unikali.
nikolavojtackova
  21. 2. 2013, 15:38
Celkem mě mrzí, že mě nenapadlo si přečíst první díl před tím, než jsem shlédla filmovou verzi. Nechtěla bych tvrdit, jaká verze je lepší. Ale musím říct, že jsem si film: Líbáš jako ďábel, užila mnohem víc, když už jsem měla přečtenou knihu. Málokdy se stane, že další díly, pokračování, jsou lepší než předešlé. Super nápad s únosem Bohunky. Plný počet! :)