Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Setba

60%
3 6
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Setba
Autor:
Originální název: Saat

Nejnovější vydání:
Knižní klub - 2011
ISBN: 978-80-242-3086-3
Počet stránek: 383
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Knižní klub (2011) 978-80-242-3086-3 383

Paříž. Je sobota a téměř půlnoc, ale profesor Jerôme Frost z Univerzity Pierra a Marice Curiových jako obvykle ještě pracuje. Vtom do jeho laboratoře vniknou neznámí lidé a bestiálně ho zavraždí.

Mordparta vedená energickou Irène Lejeuneovou stojí před hádankou. Lze vraždu připsat na konto fanatických ekoteroristů, odpůrců genové technologie? Zaplatil profesor Frost životem své brizantní výzkumy? Nebo se stal obětí dramatu žárlivosti? Stopa totiž vede k lékařce Sylvii Harrisové, s níž se Frost setkal krátce před smrtí a která byla nalezena téhož dne ve svém bytě rovněž mrtvá. Vše nasvědčuje sebevraždě, dokud pitva neprokáže, že jde o vraždu. Má je oba na svědomí, jak se domnívá inspektorka Lejeuneová, Sylviin manžel Ethan Harris, úspěšný spisovatel?
Ethan Harris se ze všech sil snaží vypátrat pravdu a dokázat svou nevinu. Co znamená Sylviin zašifrovaný dopis na rozloučenou s biblickým citátem? Co Sylvie uschovala do tajné bezpečnostní schránky v Gibraltaru? Harris se noří čím dál hlouběji do neproniknutelné džungle a netuší, jak je jeho pátrání riskantní.
Také mladá novinářka Camille Vernetová podstupuje maximální nebezpečí, když se pustí do rešerší o pozadí vraždy profesora Frosta. Narazí při nich na machinace mocného agrárního koncernu, pro nějž profesor Frost prováděl experimenty. Mezitím v Africe vypukne záhadná nemoc a pronikne do Evropy... (Založil/a: al-ma)

(více)  

Štítky

více  
Fran Ray Fran Ray
*??.??.1963


KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Peter.Melon
60% 60% 60% 60% 60%
  8. 10. 2013, 8:15
Fran Ray znám jenom přes tuto knihu.Avšak není vůbec špatná.Je to skvělý detektivní román!Zkuste si jej přečíst také.
Saggi
80% 80% 80% 80% 80%
  9. 10. 2016, 14:45
Poutavý příběh plný zvratů... Je až fascinující jak hlavní hrdina vždy ze všeho vyklouzne tak hladce :-D Kniha se čte velmi dobře, ale závěr mě trochu zklamal, čekala jsem od toho víc.... Každopádně doporučuji :)