Černé lži, rudá krev

Černé lži, rudá krev Originální název: Svarta lögner, rött blod

Motto - 2011
ISBN: 978-80-7246-590-3

Motto (2011) 978-80-7246-590-3 325

Nový případ inspektorky Ann Lindellové.

Ann Lindellová je skvělá kriminalistka, ale osobní život už tak dobře nezvládá. Žije sama se sedmiletým synem Erikem a trpí pocity osamělosti. Pak se však seznámí s novinářem Brantem a zamiluje se do něj. Jenže po několika týdnech Brant záhadně zmizí. Nadto je novinář podezřelý z vraždy, kterou vyšetřují Annini kolegové. Sama Ann řeší zmizení šestnáctileté dívky. Věnuje tomu veškeré síly, zejména když zjistí, že dívka byla znásilněna a zavražděna. Podaří se Ann najít a usvědčit vraha? A dozví se, proč muž, který jí tak náhle vstoupil do života, najednou zmizel? (Založil/a: al-ma)

Kjell Eriksson Kjell Eriksson
*00.00.1953

Ignis
  13. 2. 2013, 19:44
Naštěstí jsem tuto knížku měla půjčenou z knihovny, koupit si ji, byla bych zklamaná. Není to až tak strašné čtení, ale za ty peníze by se určitě našlo lepší. Takže pokud se ke knížce dostanete a máte dost času na čtení, ztráta času to nebude, ale pokud ji minete, o nic zásadního nepřijdete.