Fascinující svět záhad : 55 největších tajemství

Fascinující svět záhad : 55 největších tajemství Originální název: Fascinující svět záhad

XYZ - 2011
ISBN: 978-80-7388-503-8

XYZ (2011) 978-80-7388-503-8 259

Pokud se odvážíme nahlédnout za hranice všední reality, ve které se pohybujeme každý den a která tvoří náš svět, náhle se před námi otevře tajemná říše plná záhadných událostí, tajemných jevů a dávno zapomenutých vynálezů. Autorka čtenářům předkládá padesát pět záhad, které zatím nikdo nerozluštil. Zabývá se podivnými nálezy obřích i trpasličích bytostí, záhadnými kamennými stavbami, které by lidé dokázali postavit jen stěží, místy opředenými mnoha tajemstvími, zvláštními přírodními úkazy i zvířaty, která by se na naší Zemi vlastně neměla vyskytovat, podobně jako dávné létající stroje či zbraně se strašlivými účinky. Stále pátráme ve vesmíru po neznámých planetách. Co když se ale daleko větší záhady skrývají přímo zde, na naší Zemi?

Pojďme a pokusme se společně s Magdalenou Zachardovou a svědectvími vědců i laiků některé z nich objasnit. (Založil/a: al-ma)

#záhady