Pohádky o dopravních značkách

Pohádky o dopravních značkách Originální název: Rozprávky o dopravných značkách

Fortuna Libri - 2011
ISBN: 978-80-7321-595-8

Fortuna Libri (2011) 978-80-7321-595-8 87

obálkový podnázev: Zábava a poučení pro školáky i předškoláky

Svět kolem nás je plný aut. Nevyhneme se jim, ať v nich jezdíme, nebo ne. Auta nám pomáhají zkracovat vzdálenosti a pohodlně se přepravit z místa na místo. Ale zároveň nás i ohrožují. Největší nebezpečí představují auta, motorky a další motorová vozidla pro děti, a proto je třeba začít s dopravní výchovou co nejdříve. Pomocnou ruku nám podává Peter Stoličný ve své knize Pohádky o dopravních značkách. Srozumitelnou a zábavnou formou seznamuje malé čtenáře s riziky, která na ně na silnicích a v ulicích měst číhají, učí je rozumět dopravním značkám a radí, jak se pohybovat bezpečně. Každá z dvaceti pohádek je věnována jedné dopravní značce. Na konci knihy, kterou doprovázejí veselé obrázky Viery Kardelisové-Hrúzové, čeká na děti kvíz. (Založil/a: al-ma)

#doprava
Peter Stoličný Peter Stoličný
*??.??.1945

LenkaZ
  10. 9. 2015, 12:31
Syn má teď nějaké "značkové" období a tak byla tato knížka pro nás jak najitá. Byl nadšený. Hlavně žabí věta "Jen hlupák zabije komára a pak si na něm nepochutná" se mu nějak zaryla do hlavy a nemluvil o ničem jiném :)
Zuzka Mufová
  9. 1. 2015, 18:32
Syn miluje dopravní značky, takže u nás TOP. Kniha je hezky ilustrovaná a pohádky jsou dlouhé tak akorát. za nás 100%