Předpeklí ráje

Předpeklí ráje

AOS - 1998
ISBN: 9788086063751

AOS (1998) 9788086063751 291

Dávno před příchodem člověka sestoupily na Zemi neobyčejně staré a vysoce duchovně vyspělé civilizace, aby ji učinily pro budoucí lidstvo mateřskou a přívětivou. Informace o nich nacházíme dnes nejen v mýtech a legendách nejstarších národů. Například Ligurové, žijící kdysi v podivuhodné symbióze s jedním polobožským národem mimozemského původu Thuata de Danaan, zanechali po sobě nejen podivné a nesrozumitelné megalitické stavby, ale také zlomky zpráv hovořících o pradávné vysoce eticky vyspělé civilizaci obývající Zemi před příchodem lidí. Řecké mýty vyprávějí o Héraklovi a jeho pohnutém životním příběhu, přičemž v nich nalézáme zmínky o jeho bojích s polobožskými obry žijícími v západní části Evropy a Libye, ale i s jejich spojenci Ligury.

Minulost lidstva zasahuje hluboko do věků a mnohem hlouběji sahá do historie dávných civilizací, které přišly z jiných planet, aby Zemi učinily pro budoucí lidstvo matěřskou a přívětivou. Abychom pochopily pravdu o Bohu, o sobě a o světě ve kterém žijeme, musíme si uvědomit, že my sami jsme nesmrtelnými bytostmi stvořenými Bohem k jeho duchovnímu obrazu. To je také důvod, proč musíme jako nesmrtelné bytosti přemýšlet, činit rozhodnutí a jednat. (Založil/a: Freak)

Freak
  19. 12. 2011, 11:06
mimozemské civilizace - hypotézy - nevysvětlené jevy - grál - žánr/forma - populárně-naučné publikace