Osudná bouře

Originální název: Storm Rider

Olympia - 2011
ISBN: 978-80-7376-313-8

Olympia (2011) 978-80-7376-313-8 303

V noci zuřilo tornádo a z vysokého stromu na okraji přepychových stájí spadla elegantní pánská bota. K ní patřil muž, jehož policie brzy identifikuje. Je to starožitník Glyn Cole, který zmizel přede dvěma lety. Šéfinspektor Alan Greening se ujímá vyšetřování, které není jednoduché. Na Glynových kalhotách jsou koňské chlupy, ukazuje se navíc, že měl příliš mnoho lásek, že za ním chodil jeden Holanďan. Tedy od vraždy ze žárlivosti až po drogy… A je tady Anna, která měla s Glynem poměr, ačkoli je provdaná za úspěšného trenéra dostihových koní. Jenže to už přibyla další vražda a Greeningovi začíná svítat… (Založil/a: mvesper)

Pechmanka
  4. 4. 2013, 19:58
kniha se mi líbila. Je to trošku styl Dicka Francise,děj se odehrává v dostihovém prostředí, do poslední chvíle jsem moc netušila kdo vraždil. Kdo má rád knihy z aristokratické Anglie tak doporučuji.