Originální název: The Kingdoms of Terror

Mytago - 2014
ISBN: 978-80-87761-05-2

Mytago (2014) 978-80-87761-05-2 328
AFSF (1994) 80-85390-53-1 153

Království děsu je první knihou cyklu MAGNAKAI GAMEBOOK a zároveň již šestým dobrodružstvím s hrdinou Lone Wolfem od anglického spisovatele Joe Devera.
Jsi Lone Wolf – poslední Mistr Kai.
Poté, co jsi nalezl knihu Magnakai, jsi přísahal, že obnovíš řád Kai v jeho dřívější slávě. Abys mohl tento úkol splnit, musíš získat Kámen vědění z Varetty, poklad, který obsahuje tajné síly tvých předků.
V Království děsu se vydáš po starodávných stopách, které tě zavedou hloboko do nepřátelského Stornlandu, kde se válka, zrada a intriky spiknou, aby mařily tvé úsilí. Své zbraně a své schopnosti si vyber s rozvahou, neboť na nich závisí budoucnost tvé vlasti.
I v této knize se stáváte hlavním hrdinou, který rozhoduje sám o svém dalším osudu. Na cestu do Království děsu se můžete směle vydat i bez znalosti předcházejících dobrodružství. (Založil/a: Tanmut)

SADS
  9. 10. 2016, 14:49
Mělo to svoje kouzlo a jiné gamebooky mě prostě nechytili, Lone Wolf je jen jeden a dodnes člověk naráží na lidi s tímhle nickem. Hned víte na čem jste :)
Václav Werner
  17. 7. 2016, 17:53
Podle mě nejlepší gamebook o Lone Wolfovi. .