Čas Botswany

Čas Botswany

Olympia - 2008
ISBN: 978-80-7376-096-0 (brož.)

Olympia (2008) 978-80-7376-096-0 (brož.) 244

Po řadě objevných cest a setkání se Will Randal ocitl v Botswaně, aby i tady pokračoval v učitelské kariéře, která ho kdysi přivedla z Londýna do Púny v Indii. A teď tato kariéra vybočuje z vyjetých kolejí a míří do malého města Kasane, které má velmi dobré vězení a údajně nejlepší fotbalové mužstvo v zemi. Do města, kde na školní rodičovské sdružení chodí tlupa lemurů, rodina prasat bradavičnatých, párek kroužících orlů a pozorný buvol. Do města, kde se nikdo neptá na minulost, kde je přijat s odzbrojující otevřeností a kde se – většinou prostřednictvím rozličných nehod – dozvídá všechno o Botswaně. (Založil/a: lucas)

#afrika

Ariko
  16. 7. 2014, 15:07
Hezké letní počteníčko. Nic náročného, prostě odpočinek, když chcete vypnout. Člověk se někdy přistihne, jak se při čtení pousmívá. Je pravdou, že si nedokážu moc představit, že tuto knihu čtu v zimě - doporučuji horké letní dny, které přidají ději na autenticitě :)