Hra

Originální název: Tal - Season 1. Band 1, Das Spiel

Deus - 2011
ISBN: 978-80-87408-01-8

Deus (2011) 978-80-87408-01-8 255

V prvním díle slaví nováčci na Grace College úvodní večírek v loděnici. Julia a její přátelé si však brzy povšimnou, že tu něco nehraje. Nacházejí se v odlehlém údolí uprostřed kanadských hor. Proč se tady ale kolem objevuje tolik cedulí s nejrůznějšími zákazy? A proč není toto místo k nalezení ani na internetových vyhledávačích? Situace se ještě více zdramatizuje, když Juliin bratr Robert pozoruje nějaké děvče, které skočí do jezera, je staženo vírem a utopí se... (Založil/a: al-ma)

wwwhisk@s
  20. 5. 2013, 17:21
Hra má jen polovinu čtivosti dalších dílů, přesto je to vysoce nadprůměrná kniha, která vás nepustí od stránek, dokud ji nedočtete. Tajemné, napínavé a nervy drásající. Krása.
NIPPON
  7. 10. 2012, 18:51
Příjemné, tajemné počtení. Divoká krajina a záhada k tomu, to mám rád :)Příběh sice nebyl zvlášť bohatý, ale uvidím, co přinese další díl...
LadyAnn
  22. 10. 2013, 22:11
Musím se přiznat, že ze začátku mě to moc nebralo, ale donutila jsem se pokračovat a začalo mě to hodně bavit! :) Už mám půjčený další díl, tak se moc těším na to tajemno!
kiwi24
  1. 5. 2012, 19:32
Výborný, napínavý, vůbec netuším co bude následovat v dalším díle (nezjišťovala jsem, nechám se překvapit:-) !!!