Magie útočí

Poprvé vydáno celosvětově: 2009

Fantom Print - 2012
ISBN: 978-80-7398-155-6

Fantom Print (2012) 978-80-7398-155-6 272

Od chvíle, kdy začala Kate Danielsová pracovat pro Řád rytířů milosrdné pomoci, má tahle žoldačka práce s paranormálními problémy až nad hlavu. A v Atlantě, kde magie přichází a odchází ve vlnách jak se jí zlíbí, to už o něčem vypovídá.
Když je její vlkodlačí kamarád Derek nalezen polomrtvý, Kate zjišťuje, že stojí proti dosud největší výzvě své kariéry. Její vyšetřování ji totiž zavede k Půlnočním hrám. Ultimátnímu turnaji nadpřirozených bytostí jen pro zvané, kde neplatí téměř žádná omezení ani pravidla. Jí a Curranovi, Pánovi šelem, se podaří odhalit temné plány, jež by mohly navždy změnit osudy všech atlantských kožoměnců. (Založil/a: nelke)

Christine
  14. 12. 2014, 16:48
Tak tenhle díl byl za mě opravdu prozatím nejlepší. Měla jsem ho přečtený za chvilku. Konec jak jinak než akční. Čtenář se nemůže odpoutat. Jinak hodně humoru, hodně akce, zkrátka velice slušná zábava. Určitě doporučuji a hned se vrhám na další díl...