Vůně deště

Vůně deště Originální název: Vůně deště

Víkend - 2008
ISBN: 978-80-7222-526-2

Víkend (2008) 978-80-7222-526-2 302

Třeťačka Pavla žije společně s rozvedenou maminkou ve starém klidném bytě v centru města, studuje na zdravotním lyceu, věnuje se svým koníčkům, má fajn kamarádky i pár dobrých přátel a na starosti pouze to, kam jít o víkendu zapařit či kde sehnat prima kluka, do kterého by se mohla zamilovat, aby kámoškám a jejich klukům nedělala křena. Velkou naději skýtá David, slibně se rozvíjející známost přes Internet, se kterým se prozatím osobně nesešla. Ve chvíli, kdy se máma rozhodne vyřešit bytový problém přestěhováním ke svému příteli, vdovci se čtyřmi dětmi, je po klidu a vše vzhůru nohama. Pavla rázem není jedináček a její noví potenciální sourozenci dělají vše pro to, aby jim bydlení ve Vesně, vile na samotě za městem, co nejvíc znepříjemnili. A aby všeho nebylo málo, objeví se kluk, který by mohl být tím pravým, kdyby...

Luci-ye
  9. 8. 2011, 9:18
Kromě pěkné obálky (naprosto nepodstatné:D ), má knížka dobrej příběh, podle mě jsou tam i vtipný scény (jogurt s vzácnou knihou v batohu, žvýkačka ve vlasech, nechtěný úkryt za dveřmi, co nikam nevedou; pokusy o rande atd. atd.). Čte se to jedním dechem, no co dodat víc..?
Wajny
  16. 10. 2014, 20:08
Další super knížka od Lanczové! Hrozně se mi líbila hlavní hrdinka Pavla,která měla dobré názory na život :-) Mužské osazenstvo bylo také perfektní. Děj byl svižný a hodně jsem se bavila, dvojčata i tetička mi lezli krkem a občas jsem se divila tomu,že jim už někdo nedá pár.... 5*
Faustyna
  8. 11. 2014, 11:53
Knížky od Lenky Lanczové mě úspěšně provedly mými pubertálními roky a patřily k mým nejoblíbenějším. Tuto knížku jsem teď přečetla podruhé. Rozhodně není špatná, ale já už jsem asi v jiné kategorii. Každopádně je to humorná oddechovka se zajímavou zápletkou.
Nelousak
  11. 1. 2015, 17:01
Úžasná knížka!! přečetla jsem ji asi 10x !! O:) Všem doporučuju!!! Tahle knížka vás vtáhne do příběhu a už nepustí!
Adris
  15. 8. 2013, 10:32
Příjemná a úsměvná knížka. Super děj, ještě lepší konec, a tak vás to vtáhne do děje, že byste kolikrát i některým hrdinům dali nejradši pěstí..:D