Originální název: Mokrá louka

ISBN: 978-80-7222-582-8

Víkend (2009) 978-80-7222-582-8 196
Víkend (2000)
Víkend (1996)

Terezu a Lucii, sestry, co právě společně oslavily šestnácté narozeniny, čekají dva nejsladší měsíce v roce a vlastně jim vůbec nevadí, že je mají strávit doma a ještě ke všemu pracovně. Zatímco Lucka prodává zmrzlinu, Terka, průbojnější a odvážnější z dvojčat, se při práci v recepci chatové osady Mokrá louka seznamuje se spoustou lidí více či méně zajímavých, normálních i těch druhých, takže o prázdninové zážitky není nouze a když se v nedalekém tábořišti Na Žabáku usadí parta trampů, nechybí ani letní láska. A protože za dočasně nepřítomné rodiče přebírá vládu v domě i dozor nad dvojčaty trošku potrhlá dvojice moderní babičky a výstřední pratetičky, Terka se rozhodně nenudí: musí zvládnout zamilovanou sestru, akční stařenky i svou vlastní letní bouřku citů a sympatií věnovaných Tomovi, jednomu z trampů. Léto teprve začíná a příběh prázdninových lásek se rozvíjí víc než slibně.

mishelin
  11. 3. 2012, 17:47
Sice se tentokrát knížka obešla bez vášnivých scén,ale i tak se mi jako puberťačce moc líbla a dokonce jsem chtěla jít dělat na brigádu do kempu:-)
Wajny
  11. 12. 2015, 11:41
U této knihy mě opět rozčílil konec. Tím jak se Tereza na konci začne chovat, potvrdí vlastně Tomova slova. Chápu, že se jedná o 16 puberťačku, ale rozčílilo mě to! 3*