Hon na muže

Hon na muže

Podtitul: průvodce dívek lovem a sváděním

Originální název: Girl’s guide to hunting and fishing

Columbus - 2001
ISBN: 80-7249-078-8

Columbus (2001) 80-7249-078-8 229

Knihu výmluvně nazvanou Hon na muže prohlásila kritika za debut výrazného literárního talentu. Dílko nejen potěšilo své čtenáře, ale hned obsadilo i přední místa v seznamu bestsellerů. S jemným humorem a hlubokým vcítěním nás autorka provede životní cestou Jane Rosenalové, od první nezralé lásky až po vztahy blížícího se středního věku. Budeme ji provázet nejistou krajinou lásky a sexu, prokličkujeme s ní bludištěm nejrůznějších vztahů a proplujeme s ní zrádnými peřejemi kariéry. Autorka s nezapomenutelným, lehce sarkastickým akcentem odkrývá nový pohled na "srdeční" problémy, a s moudrým humorem sobě vlastním nastavuje zrcadlo každému z nás. Vždyť komu občas nejdou na nervy rodiče a kdo by někdy netoužil přizabít vlastního bratra? Kdekdo má nesnesitelnou šéfku, kdekdo nemůže vystát "veselé" svatby přátel a všichni si čas od času připadáme nemožní. Sympatická hrdinka této zvláštní knížky není jiná a stejně tak i v jejích bližních pravděpodobně poznáme své sourozence, přátele, sousedy, milence a známé. (Založil/a: al-ma)

Melissa Bank Melissa Bank
*11.10.1960