Tři malé princezny

BB art - 2016
ISBN: 978-80-7507-635-9

BB art (2016) 978-80-7507-635-9 96
BB art (2009) 978-80-7381-602-5 88

Péťa, Pája a Pipi jsou tři malé princezny, které bydlí v Pepřenkovém paláci a chodí do královské školy, kde se učí způsobně uždibovat dortíky, proměňovat žabáky v prince a vůbec si užívají spoustu legrace. Teď se zrovna chystají na maškarní bál, který pořádá pan král na oslavu svých narozenin. Den před velkou slavností se však palác a s ním i celé království nečekaně ocitnou v obrovském nebezpečí. A tak tři odvážné malé princezny všeho nechají, osedlají své poníky a vydají se na dobrodružnou záchrannou výpravu do Začarovaného lesa.

Připravili jsme pro Vás dvě nové knížky Tři malí upíři a Tři malí kouzelníci a tři reedice velmi oblíbených knižek: Tři malé princezny, Tři malé pirátky a Tři malé čarodějky v novém formátu, které vyjdou během podzimu 2016.
Bohatě ilustrované knížky s jednoduchým textem jsou ideální jak pro společné čtení rodičů s dětmi, tak i pro první samostatné krůčky začínajících čtenářů.

zdroj: www.sckn.cz (Založil/a: mvesper)