Říkal jsi ti amo

Říkal jsi ti amo Originální název: Říkal jsi ti amo

Motto - 2011
ISBN: 978-80-7246-552-1

Motto (2011) 978-80-7246-552-1 184

Příběh Říkal jsi ti amo vypráví o mladé Češce, která se jedné letní noci zamiluje do atraktivního cizince. Pod jeho vlivem začíná měnit své každodenní zvyky a zcela podléhá nejen kouzlu romantického muže, ale především Itálie. Je snad konečně zamilovaná? Ale do koho víc – do Massiho nebo do božské italské kuchyně? Kniha je plná vzpomínek na Itálii, podmanivého vyprávění o pozoruhodnostech a krásách Lazia, a nadto je proložena desítkami lahodných receptů odkoukaných přímo z kuchyně italské mamma. (Založil/a: Marghe)

Eva Rýznerová Eva Rýznerová
*24.05.1975

felisr
  23. 4. 2014, 20:21
Upřímně řečeno, jsem na rozpacích. Recepty jsou jistě super a nabízí ucelenější průřez italskou kuchyní. Co mi vadí, je samochvála, jednak na svou krásu, druhak na to jak vždycky byla skvělá kuchařka, což ovšem vylučuje úvodní přiznání, že v lednici má mléko, vejce, tequillu a nic víc. Také by bylo možná lepší popsat i druhý rok jejich vztahu, kdy zřejmě opadla zamilovanost a přišla ta pravá Itálie, případně jiné rozdíly. To přece k životu také patří, ne?