Neprůstřelné alibi

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Alpress - 2011
ISBN: 978-80-7362-922-9

Alpress (2011) 978-80-7362-922-9 349

Po návratu z dovolené čeká na policistku Evu Dallasovou v New Yorku tvrdý oříšek – série zdánlivě nesouvisejících vražd bez motivu, provedených zvláštním způsobem. Eva zjistí, že stopy vedou ke dvojici mladíků z bohatých rodin, kteří zabíjejí čistě pro zábavu a navzájem si poskytují alibi. Hledá důkazy, které by o jejich vině přesvědčily soudce, neví však, že se sama má stát další obětí. (Založil/a: Elizabetha)

Eventful
  3. 7. 2013, 19:11
Mě osobně tento díl nijak neuchvátil. Přišlo mi trapné, jak Eva hned po prvních výpovědích 2 hl.podezřelých, okamžitě vydedukovala že jsou to oni a šla jen po nich. Přitom samotné výpovědi nebyly ničím tak zvláštní a "jasné"..přišlo mi že autorka prostě neměla náladu se kolem toho víc točit tak rovnou začla honit vrahy..Jinak se to vcelku dalo, Dallasovou a Peabodyovou mám ráda :)
marr13
  23. 3. 2012, 17:53
Tento díl se jí obzvlášť povedl, velice vtipná, plná hlášek a docela odpočinková.Doporučuji si jí přečíst, i když celá série stojí za to.