Nevinné

Poprvé vydáno celosvětově: 2007

BB art - 2011
ISBN: 978-80-7461-046-2

BB art (2011) 978-80-7461-046-2 280

ČTYŘI ROZTOMILÉ MALÉ LHÁŘKY SKRÝVAJÍ DOST TEMNOU MINULOST. Spencer přebrala kluka vlastní sestře. Aria sní o učiteli angličtiny. Emily se zakoukala do holky, co je na škole nová. Maya je… víc než jen kamarádka. A Hanna je schopná zvracet, jen aby byla stále krásná. Společné mají nejedno tajemství, jenže… to nejhorší je příšerné. A pravda nesmí vyjít najevo.
Proč bych měla mlčet? Zasloužily by si pykat. Každé zmuchlané psaníčko a každá podivná zpráva přichází ode mne. Já roztomilým malým lhářkám srazím hřebínek. Věřte mi. Vím toho na nich dost, abych je pohřbila zaživa. (Založil/a: Miya)

VerenaLord
  1. 12. 2013, 0:56
Holčičí počtení, ale nemohla jsem si pomoct a četla jsem taky, i když holčičí léta mám už za sebou. Těžko hodnotit, člověk už asi tyhle knihy vnímá jinak.
Lucy Sisk
  29. 9. 2015, 11:54

Jo, rozhodně to bylo matoucí. Takže jsem se začetla a dávala dvě a tři dohromady. Jestli jsem byla někým překvapena, tak to byly Hanna a Mona. Líbilo se mi, že je jejich kamarádství víc viditelné. Stalo se toho moc během krátké doby. A pověstné A? Nezklamal/a.

MolkoZuzka
  5. 12. 2012, 16:25
První díl jsem přečetla a byla jsem mírně rozrušená.. :D seriál je velmi dobrý a baví mě. Od knihy jsem očekávala tudíž mnohem více. Kniha je napsaná jako od dvanáctileté. Je to naprostá hrůza. Zkusím kousek druhé, ale pochybuji, že mě to chytne více. Už první stránky mě velmi pobavili svojí stupiditou... :D
kiky
  9. 2. 2013, 13:57
Knížka nebyla vubec špatna. Pokud jste fanoušky seriálu, v knížce vás jistě potěší věci navíc, které se na obrazovkách neobevily. Hlavně závěr knihy mě naprosto překvapil!!! Nic nechci prozrazovat, přečtěte si to samy ;). Doporučuji :)
Stolid
  27. 7. 2013, 22:57
Knížky si přečtu, už jenom proto, že knihy a seriál budou mít jiný konec. Takže chci mít pěkný nadhled. První knihu mám za sebou, jsou to knihy pro náctileté, tak mějte rozum!
Kris Vaňková
  12. 6. 2016, 13:06
Pane bože, to snad překládala cvičená opice se základkou. "Guinejské prase"? Jako vážně? Jinak stejně na prd, jako první díl.
Muficek01
  24. 8. 2012, 14:37
Zajímavé čtení a už se moc těším na další díl.. snad se konečně dozvím, kdo je A.... Kniha se čte opravdu dobře.