Ottova velká hrníčková kuchařka

Ottova velká hrníčková kuchařka Originální název: Ottova velká hrníčková kuchařka

Ottovo nakladatelství - 2007
ISBN: 978-80-7360-562-9

Ottovo nakladatelství (2007) 978-80-7360-562-9 527

Vaření, pečení, smažení, grilování i příprava studených pokrmů bez vážení. Největší česká kuchařská kniha s jednoduchou metodou odměřování surovin podle hrníčků výrazně urychlí a usnadní práci v kuchyni. Průřez kulinářským uměním mnoha generací a národů. Výběr nejlepších receptů české, moravské, slovenské i světové kuchyně. Klasické postupy a přísady, tradiční technologie i moderní způsoby přípravy pokrmů v duchu zásad zdravé výživy. Od předkrmů a polévek, přes všechny druhy masa, drůbež, ryby, zvěřinu, ovoce, zeleninu, obiloviny, saláty, těstoviny a pomazánky až k moučníkům, dortům a dezertům. Téměř 2000 receptů a 500 fotografií. (Založil/a: Gabba)

maurarita
  22. 8. 2015, 11:57
Velmi obsáhlá kuchařka která obsahuje spoustu receptů na vaření,pečení, smažení ale igrilování kde hlavně nepotřebujeme žádnou váhu.
Menší Čtivka
  16. 10. 2016, 17:14
Vzhledem k tomu, že většinou vyhledáváme pouze rychlý seznam ingrediencí do moučníků, jsme u nás s kuchařkou tak nějak průměrně spokojené. Je sice těžká na průměrnou kuchařku, ale má ten typ papíru, co se hůře špiní :D. Pravda, při troše snahy umíme vytvořit z ničeho mnohem lepší věci, ale kdo by měl pořád čas se "smažit". Do receptu na boží milosti ale rozhodně dejte méně mouky a případně i nějakou tu mrkev...
Anyzz
  27. 12. 2012, 13:25
Velmi obsáhlá kuchařka. Recepty, které jsem zkoušela, nebo zkoušeli mí známí, většinou nevyšli a nedopadli tak, jak by měli a to i po dodržení přesného receptu. Kde je chyba, nevím, ale troubou to určitě nebude...Také jsem si povšimla, že jeden obrázek je u dvou odlišných receptů stejný (a to na str. 166 kuře dušené na žampionech a str.195 kuře v mandlích), takže nevím jestli je to chyba vydání, nebo jestli má daný recept vypadat stejně. Recepty, obrázky k nim, ani celkový dojem kuchařky mě nezaujal.
Jiří83
  26. 12. 2015, 23:04
Ač se kniha tváří jako kuchařka, jedná se především o reklamní publikaci firmy Český porcelán. Nevzhledné pokrmy na fotografiích obklopuje většinou několik kusů rozsypané zeleniny (v horších případech květy různých rostlin). Fotografie jídel jsou na první pohled pořízeny amatérským fotografem, grafické zpracování je chabé. Recepty nelze doporučit k realizaci. Po letmém prostudování se neodvažuji jediný recept vyzkoušet. Celkový dojem: Humorná četba.