Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Nick & Norah: až do ochraptění

63%
3 16
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Nick & Norah: až do ochraptění Originální název: Nick and Norah's Infinite Playlist

Nejnovější vydání:
CooBoo - 2011
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 2x v oblíbených
v přečtených 28x v přečtených
v knihovně 9x v knihovně
k přečtení 13x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 4x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
CooBoo (2011)

„Můžeš na pět minut předstírat, že jsi moje holka?“ ptá se Nick Norah, když mezi návštěvníky klubu uvidí svou bývalku. A právě takovým klišé začíná příběh dvou mladých lidí, jejichž životní cesty se náhle protnou a trochu kodrcavě pak spolu pokračují. Nick je basák a jediný hetero v punkové kapele plné gayů. Norah je dívka, která má pocit, že víc problémů by nedokázal řešit ani tým specialistů v pentagonu. A jediná společná noc v New Yorku. A najdete v ní všechno – zoufalství, touhu, odpuštění, zklamání. Jsou tu rodiče, s kterými je nutné nějak vyjít, jsou tu přátelé, s nimiž vyjít je někdy těžší než zdolat Mt. Everest. A je tu kluk a holka, kteří pro jednou nechtějí nic jiného než být sami sebou, nepředstírat, na nic si nehrát, ani se snažit s kýmkoliv vyjít. A je tu láska, vztek a nekonečný seznam písniček. A je to příběh, který si prostě musíte přečíst. (Založil/a: kristina1980)

(více)  

Štítky

více  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Jungolink
40% 40% 40% 40% 40%
  2. 12. 2012, 18:31
Málokdy se mi stává, že bych byl schopen tvrdit, že film je jednoznačně lepší než jeho knižní předloha. Stalo se tak například u Nick and Norah’s Infinite Playlist: zatímco kniha je pravděpodobně nestravitelná pro kohokoliv jiného než pro zaláskované teenagery, film (v češtině „Rande na jednu noc“) už tímto neduhem zdaleka tolik netrpí.
Alena Tyityisová
80% 80% 80% 80% 80%
  6. 7. 2016, 11:16
No knihu jsem si vzala v knihovně omylem, ale nakonec to i stálo za to. Kniha měla rychlý spád, čtivost a taky se mi moc líbil výběr písni....které jsem si pak i poslechla a oblíbila.
sallyhec
60% 60% 60% 60% 60%
  28. 9. 2016, 12:13
Zajímavé na téhle knize je, že se její příběh odehrává pouze pár hodin, respektive jednu jedinou noc. To je vskutku velkolepé, když si uvědomíme, že v jiných knihách o čase nemáme nejmenší tušení. Bohužel jsem se do toho ale tak nějak nemohla vžít. Hrdinové nebyli ničím výjimeční puboši vymetající kluby, a děj o sobě samotný byl naprosto nezajímavý a nedokázal si udržet mou pozornost. Nehledě na to, že úryvky nebo názvy písniček mi pak už vážně lezly krkem. Nebylo to sice nic světoborného, ale dalo se to zvládnout. Jsem zvědavá, jak se s tím popere film.
JUSTINKA
  16. 1. 2013, 12:50
I když dávno nejsem ve věku, kdy bych četla jen dívčí romány, tahle kniha mě bavila. Složité vztahy milenců, přátel, i rodičů protkané horou známých i neznámých písniček a textů.