Dědictví rodu Trnhoffů

Dědictví rodu Trnhoffů Originální název: The Thornthwaite Inheritance

Mladá fronta - 2011
ISBN: 978-80-204-2448-8

Mladá fronta (2011) 978-80-204-2448-8 229

Leontýna a Felix Trnhoffovi nejsou jen tak obyčejní třináctiletí sourozenci. Žijí v obrovském ponurém šlechtickém sídle, nechodí do školy a za pár let zdědí nesmírné bohatství. Od svých vrstevníků se však liší hlavně neustálou snahou zavraždit jeden druhého! Když se svou smrtící sourozeneckou rivalitu rozhodnou hodit za hlavu, brzy se ukáže, že jeden z nich prostě nedokáže přestat... Anebo ve skutečnosti stojí za příšernými léčkami někdo jiný? Podaří se jim přežít dostatečně dlouho na to, aby mohli vypátrat, odkud to opravdové nebezpečí přichází? Příběh plný nástrah a strašlivých záhad, v němž se setkáte se zabijáckými včelami, rozzuřenými medvědy, ale hlavně s děsivým tajemstvím, které těm dvěma navždycky změní život... (Založil/a: al-ma)

Gareth P. Jones Gareth P. Jones

Nijura
  28. 12. 2012, 9:20
Vidím, že tuhle knihu zatím moc lidí neobjevilo... Což je velká škoda, protože příběh je velmi poutavý, napínavý a určitě vás překvapí i konec.
ČtenářH
  5. 1. 2015, 18:40
Velice zábavná knížka popisující všechny různé pasti, které lze vyrobit. Také tu silně působí vztah sourozenců po smrti rodičů...
Carolineandherbook
  27. 11. 2016, 12:17
Pěkná dětská detektivka, kterou můžete bohužel číst jenom jednou, protože podruhé už Vás tolik nenasytí.
Žanet12
  27. 2. 2016, 18:33
Při čtení jsem se opravdu bavila a často jsem musela odolat nutkání přečíst si konec.
I když jsem už od začátku tušila kdo za tím stojí, bylo napínavé číst dál.
Když jsem knihu dočetla, mrzelo mě že příběh končí. Pro lidi, kteří mají rádi humor a detektivky je tato kniha dokonalá.