Vlastní spravedlnost

Motto - 2016
ISBN: 978-80-267-0718-9

Motto (2016) 978-80-267-0718-9 344
Motto (2011) 978-80-7246-571-2 349

Po klidné zimě, vyznačující se především rutinní prací, musí Patrik Hedström řešit komplikovaný případ vraždy, která se zpočátku jeví jako nehoda. Smrt mladé ženy se nápadně podobá nevyjasněným úmrtím, k nimž došlo před lety. (Založil/a: Peter.Melon)

Orina
  10. 6. 2014, 16:07
Pro mě zatím nejslabší kniha s Hedströmem. Prostředí reality show mě nebavilo, do půlky jsem se dost nudila a co mě překvapilo nejvíc, minimálně polovinu knihy je naprosto jasné, kdo je vrah, což u ostatních knih od Camilly většinou nevím do poslední chvíle. I přesto je to ale dost kvalitní čtení, které neurazí.
Vera_28
  14. 5. 2015, 13:06
Neřekla bych, že je kniha nejslabší ze série, já už se moc těším na čtení dalšího dílu - Elsyino tajemství. U Vlastní spravedlnosti jsem začala až od 3/4 tušit, kdo je vrahem, protože u Camilly nikdy nevím, jak to zamotá. Akorát i když je Mellberg prevít, tak fakt to, co mu provedla ta paní, jsem mu nepřála, až mně ho bylo skoro líto. Kéž by ji v dalším dílu dopadli! A co se Erika nakonec dozví o své matce? Jsem zkrátka nadšená a do budoucna šíleně napnutá. :-)