Letní něžnosti

Víkend - 2008
ISBN: 978-80-7222-569-9

Víkend (2008) 978-80-7222-569-9 285
Víkend (2007)

Gymnazistka Simona je opakem své samotářské sestry Kamily. Zatímco ta se utápí v depresích způsobených nepřijetím na žádnou z vysněných vysokých škol, mladší a extrovertní Simona si užívá léta plnými doušky. Ráda tancuje, chodí do společnosti, ráda se baví, má kolem sebe kamarádky i spoustu kluků. Vůbec nevadí, že prázdniny kromě pár dní strávených na rockovém festivalu tráví pracovně brigádničí celé léto. A není to léto ledajaké pro Simonu zlomové, nabité událostmi, zážitky a především láskou, pro Kamilu pak přímo osudové. Ačkoli jsou sestry povahově rozdílné, jedno mají společné chtějí milovat a být milovány, přestože jejich představy o lásce se různí. Nový román vypráví o hledání a nalezení, vzletech i pádech, touhách a snech, poznání i zasvěcení, a také o tom, že láska umí být něžná i krutá zároveň.

lennyd
  2. 1. 2013, 7:01
Tradiční Lanczovka, tentokrát o dvou naprosto rozdílných sestrách a jejich prvních milostných krůčcích. Tato byla o chlup slabší - hlavní hrdinka a její eskapády až moc nudné, o to zajímavější byla sestra Kamila, jenže té se autorka až tolik nevěnuje - až ke konci, a ten je bohužel až příliš otevřený. Docela by mne tentokrát zajímalo co bylo poté...
Allenie
  17. 8. 2011, 14:46
přečteno za pár hodin, další ze skvěle napsaných knížek Lenky Lanczová, ona mě ještě nikdy nezklamala, u ní nemusí být hlavní hrdinka vzdy vysoka, stihla a krásná!!****