Zpěvník

Zpěvník Originální název: Zpěvník

Fragment - 2008
ISBN: 978-80-253-0666-6

Fragment (2008) 978-80-253-0666-6 122

Ani k stáru -- Auta -- Barbora píše z tábora -- Datel -- Dělání-- Do naší hospody -- Edu vzali k fotografovi -- Elekrický valčík -- Hajný je lesa pán -- Na vzduchu -- Hlupáku, najdu tě -- Holubí dům -- Chválím tě, Země má -- Jaro dělá pokusy -- Jevíčko -- Káča našla ptáče -- Kamarádka lípa -- Kaštany -- Každý den -- Kdyby se v komnatách -- Kdybys byla vlaštovkou -- Když jsem já šel do lidušky -- Když se zamiluje kůň -- Klouzky -- Kluci, kluci s klukama -- Koloběžka -- Komíny -- Koráby -- Krabice od čaje -- Krávy, krávy -- Křížovky -- Labutě -- Lída -- Maminčin perník -- Maškarní plesy -- Mléčný bar -- Moje milá plaví koně -- Moje tety Sylva -- Mravenčí ukolébavka -- Myš Lenka -- Na té naší pouti -- Narozeninová -- Nastává máj -- Naše rodina šílí -- Náušnice z třešní -- Není nutno -- Neopouštěj -- Ninini -- Pan doktor Janoušek -- Pasu, pasu písničky -- Pod dubem, za dubem -- Populační -- Prázdniny u babičky -- Prosinec -- Přijíždí k nám Večerníček -- Psí divadlo -- Rovnátka -- Semiška -- Severní vítr -- Skálo, skálo, skálo -- Soňa ví -- Statistika -- Strašidýlko Emílek -- Stromy -- Svátek zvířat -- Světové Vánoce -- Šupy dupy dup -- Ta naše hospoda -- Tajná místa -- Trpasličí svatba -- Umím prase zepředu -- V Čudu -- Vlasy až na záda -- Vlčí máky -- Vlnitý plech -- Voda, voděnka -- Vodojem -- Vodoměrka Věrka -- Všechno máme schovaný -- Zajíc na bobku -- Zapadání -- Září -- Zavolejte stráže -- Zhubla Nina (Založil/a: mvesper)

Zdeněk Svěrák Zdeněk Svěrák
*28.03.1936