Snadná oběť

Poprvé vydáno celosvětově: 2000

BB art - 2006
ISBN: 80-7341-400-7

BB art (2006) 80-7341-400-7 334

Lucas Davenport, zástupce velitele minneapoliské policie, je povolán do honosného domu, v němž byla po večírku nalezena uškrcená top-modelka. V krvi mladé dívky byly objeveny drogy, a navíc se našly důkazy, že před smrtí měla sex se ženou. Jeden z Lucasových mužů se večírku zúčastnil a teď je podezřelý. Při prohlídce domu najdou policisté ve skříni další ženské tělo s hlubokou ranou v lebce. Jedna záhada stíhá druhou a do Lucasova života se navíc vrací dávná milenka, jíž ztroskotalo manželství. Je připravena obnovit milostný vztah s Lucasem, který na ni stále nemůže zapomenout. Její tajemství jsou možná složitější než sám případ. (Založil/a: skjaninka)

illy
  29. 10. 2015, 10:48
Jasně že hlavní hrdina je strašný klišé. Pohledný mužný drsňák, pár jizev které mu dodají potřebnou patinu. Nasekal nějaké ty miliony vývojem her a svoji práci dělá protože ho baví. Krásné ženy se na něj lepí víc jak na slevové kupony z Marianne. Prostě něco jako já. Až na tu mužnost. A na ty miliony. A na ty ženy. I když minule mi vojela kotník sousedovic fena. To se ale asi nepočítá.... Jenže Sandford umí prostě tenhle žánr perfektně. Přesně dávkuje napětí, akci a jeho knížky jsou prostě kure*sky čtivé.
skranak
  13. 11. 2013, 18:47
Kniha nebyla špatná,ale přišla mi moc zdlouhavá a bylo tam zbytečně moc postav. Dalo by se to klidně napsat na méně stran,někdy méně je více.