Úkryt

Úkryt
Originální název: Hide

Columbus - 2008

Columbus (2008)

Zrůdný nález šesti těl malých mumifikovaných děvčátek, která někdo pohřbil před pětadvaceti lety v igelitových pytlích v podzemní místnosti na pozemku bostonské psychiatrické léčebny otřese Bostonem. Na jednom z těl je medailonek se jménem Annabelle Grangerové. Skutečná Annabelle je živá, i když do této doby vedla život na útěku, který považovala za paranoidní čin svého otce. Annabelle kontaktuje vyšetřovatele, kterými jsou seržantka D.D. Warrenová a městský policista Bobby Dodge, čímž začíná její zájem o tento hrůzný případ, aby tak dostala klíč ke své minulosti. Měly vraždy něco společného s psychiatrickou léčebnou, v níž bylo léčeno několik značně podivných osob a jak tohle všechno souvisí s Annabelle? (Založil/a: Orina)

Alibero
  10. 6. 2012, 20:47
Náhodou, na to že to byla taková ta americká detektivka, mě ta kniha zaujala. Možná je to správně zvoleným námětem, protože jsem si chtěla přečíst jinou knihu paní Gardner, leč mě už tak nezaujaly jako tato. Ten příběh o zabitém děvčátku Annabeth, se mi dostal pod kůži a doporučuji všem, co si chtějí přečíst zajímavou detektivku! ;)
Majdule
  16. 4. 2011, 12:00
Tahle detektivka splňuje moje nároky na lehčí část žánru. Máme tu hlavní ženskou hrdinku, spoustu napětí, dávné tajemství, dějové zvraty a rodící se milostný vztah. Není to skvost, ale užila jsem si ji.