Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Úkryt

88%
4 15
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Úkryt
Autor:
Originální název: Hide

Nejnovější vydání:
Columbus - 2008
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Columbus (2008)

Zrůdný nález šesti těl malých mumifikovaných děvčátek, která někdo pohřbil před pětadvaceti lety v igelitových pytlích v podzemní místnosti na pozemku bostonské psychiatrické léčebny otřese Bostonem. Na jednom z těl je medailonek se jménem Annabelle Grangerové. Skutečná Annabelle je živá, i když do této doby vedla život na útěku, který považovala za paranoidní čin svého otce. Annabelle kontaktuje vyšetřovatele, kterými jsou seržantka D.D. Warrenová a městský policista Bobby Dodge, čímž začíná její zájem o tento hrůzný případ, aby tak dostala klíč ke své minulosti. Měly vraždy něco společného s psychiatrickou léčebnou, v níž bylo léčeno několik značně podivných osob a jak tohle všechno souvisí s Annabelle? (Založil/a: Orina)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Alibero
100% 100% 100% 100% 100%
  10. 6. 2012, 20:47
Náhodou, na to že to byla taková ta americká detektivka, mě ta kniha zaujala. Možná je to správně zvoleným námětem, protože jsem si chtěla přečíst jinou knihu paní Gardner, leč mě už tak nezaujaly jako tato. Ten příběh o zabitém děvčátku Annabeth, se mi dostal pod kůži a doporučuji všem, co si chtějí přečíst zajímavou detektivku! ;)
Majdule
60% 60% 60% 60% 60%
  16. 4. 2011, 12:00
Tahle detektivka splňuje moje nároky na lehčí část žánru. Máme tu hlavní ženskou hrdinku, spoustu napětí, dávné tajemství, dějové zvraty a rodící se milostný vztah. Není to skvost, ale užila jsem si ji.