Originální název: Zlodějka snů

ISBN: 978-80-7222-586-6

Víkend (2009) 978-80-7222-586-6 255
Víkend (2003)
Víkend (2000)

Hlavní hrdinky příběhů bývají většinou kladné postavy. Budoucí kadeřnice sedmnáctiletá Daniela Helerová by taková také byla, kdyby ji právě neopustil kluk a ona se nerozhodla mstít se za to všem kolem. Zklamaná Daniela tak roztáčí kolotoč krátkodobých známostí, křečovitě se snaží změnit svůj život, aby nebyl nudný jako díra v ementálu, chce pokořit celé mužské pokolení a z uražené ješitnosti ztrestat své jepičí lásky. V zákeřném intrikování neušetří ani spolužačky, ani nejlepší kamarádky, kterým závidí jejich úspěchy v lásce či na předváděcím molu, aby nakonec zjistila nemilou skutečnost že ubližuje nejvíc sama sobě a je to právě ona, kdo trpí. Zlodějka snů je příběh o snech a touhách, krátkých výletech do nebe i dlouhých a tvrdých pádech zpátky na zem.

moonchild
  8. 10. 2013, 12:56
Tahle kniha mne moc nezaujala.Myslela jsem si že bude lepší.Zklamala mne.Lenka mívá lepší a vtipnější knihy.
Katniss Lavender
  18. 10. 2011, 21:13
Tato kniha je opravdu jiná, než knihy předešlé. Nejenom "záporačkou" v hlavní roli. Co mi chybělo, je typický humor a vtipné pasáže, jež se objevují snad ve všech předešlých knihách. Tato kniha se rozhodně nestane mou nejoblíbenější, ale odsoudit si nezaslouží. Má u mě 50%
Rinae
  10. 12. 2015, 12:00
Po dočtení jsem měla dost nepříjemný pocit, trochu jako by na mě ulpěly všechny ty podrazárny, kterých se hlavní hrdinka v průběhu knihy dopouští. Dobře se mi to nečetlo a vracet se ke knize nebudu.
Adris
  15. 8. 2013, 10:31
Je příliš jiná, taková zlá. Nelíbí se mi záporná hlavní hrdinka. Je to poučné, to ano, ale nezlepší vám náladu.