Hal

Originální název: Hal

Zoner press - 2011
ISBN: 978-80-7413-155-4

Zoner press (2011) 978-80-7413-155-4 176

Temná fantasy manga s povídkovými příběhy, které zaujmou zejména fanoušky mangy Labyrint.
Krásná tvář, výborná studentka, vždy perfektní výkon. Až do chvíle, kdy se najde někdo, kdo ji předstihne. Před dokonalou Šizukou se jednoho dne objeví anděl smrti Hal! Zažehne temná síla, kterou Šizuce nabídne, plamen jejích nejčernějších přání? A jakou cenu bude muset zaplatit, pokud jeho nabídku přijme?
Jaké to je šikanovat, jaké je být šikanován? Co když vám někdo dřívější zlo oplatí dobrem? Je možné odpustit tomu, kdo vám ublížil?
Kastovní systém – vytvořili jej lidé nebo bohové? Co se stane, když člověk spadne z vrcholu až na dno?
Jaké to je být slavnou dětskou hvězdou? A jaké je být bývalou hvězdou a sledovat rostoucí slávu někoho, pro něhož jste kdysi byli vzorem? (Založil/a: Miya)

#manga

Hannie
  20. 3. 2013, 8:50
"Temná fantasy manga s povídkovými příběhy" - po přečtení tohohle popisku jsem se těšila na opravdovou temnotu, a ne infantilnost největšího kalibru, které se mi dostalo. Jinak také nechápu, proč manga dostala název Hal, který se objeví jen v prvním příběhu? Jediné, co mohu vyzdvihnout byla kresba, ta se mi opravdu hodně líbila. Mangu Labyrint mám v plánu, ale pokud to bude něco podobného jako Hal, tak se skoro obávám si ji přečíst.