Dokonalá nevěsta

BB art - 2013
ISBN: 978-80-7461-365-4

BB art (2013) 978-80-7461-365-4 280
BB art (2012) 978-80-7461-037-0 280

V osmnácti je onoho nádherného oxfordského léta Milly ochotná téměř k čemukoli, a když se jí Allan, který se stal součástí jejího nového vzrušujícího života, zeptá, zda by si ho nevzala, aby mohl zůstat v zemi, nezaváhá ani na vteřinu.
O deset let později je Milly někdo naprosto jiný. Je zasnoubená se Simonem – bohatým, seriózním člověkem, který ji považuje za téměř dokonalou ženu – a čeká ji obrovská a nákladná svatba. Svá tajemství v sobě uzamkla tak bezpečně a hluboko, až se téměř sama přesvědčila, že neexistují... (Založil/a: al-ma)

Veronika
  11. 10. 2014, 15:37
Čakala som od toho viac. Rafinovanejšiu zápletku, prepracovanejšie postavy... Toto bolo nič iné ako romantická rozprávka.
Evelýny
  10. 1. 2015, 11:18
Po přečtení Bohyně v domácnosti jsem od této knihy ani moc nečekala. Na konci knihy máte poskládanou mozaiku ze střípků příběhů několika druhů lásky. Kniha by mohla být propracovanější - takto máte dojem, že příběhy jsou uspěchané, takže je nemůžete ani pořádně prožít společně s hrdinkou, u které se všechny propojí. Děj je opravdu naivní, ale mě se kniha četla dobře, takže jsem autorce odpustila tu bláznivě neuvěřitelnou stěžejní zápletku se svatbou - nesvatbou.
Makulenka
  12. 5. 2016, 12:33
Hloupá zápletka, hloupá hlavní hrdinka.. Na knížku jsem narazila "omylem", a myslím, že to byla první a zároveň poslední knížka téhle autorky, která mi kdy projde rukama...
kappa
  11. 11. 2013, 9:55
nic moc, klasická sladkobolná blbost s naivním dějem, ze které rádi v Hollywoodu točí podprůměrné a přesto bohužel úspěšné romantické komedie.
Zuzzka
  23. 6. 2015, 0:08
Slabší kniha od Sophie. Je ale pravda, že se to čte pořád dobře, nikde to nedře. Jenže děj se odehrává během pouhých pár dní, na spoustě stran se tam řeší banality, a většina lidí se chová naprosto hystericky a dětinsky, což mi vadilo asi nejvíc.
Editt
  22. 7. 2013, 11:33
Slabší kousek od Sophie Kinselly. Byla jsem docela zklamaná. Příběh byl takový obyčejný, tuctový... Hlavní hrdinčin problém nakonec ani problémem nebyl, všechno se velmi brzy v dobré obrátilo. Jsem prostě u Sophie zvyklá na jiný typ příběhu (V rytmu charlestonu; Dokážete udržet tajemství?)
Katoba
  9. 2. 2013, 20:07
Další ze série příjemných odpočinkovek od Sophie Kinselly, tentokráte psaná ve třetí osobě, což je, dle mého názoru, jediným kazem tohoto díla. Nejsem skalním příznivcem ich-formy, ale k tomuto typu knih mi to prostě sedí víc.