Andělé noci

Poprvé vydáno celosvětově: 2009

BB art - 2012
ISBN: 978-80-7461-072-1

BB art (2012) 978-80-7461-072-1 272

Skutečný svět je plný hrůz. Jen se zeptejte šestnáctileté osiřelé holky Dru Andersonové, drsňačky, která sama sejmula slušnou porci padouchů. Je ozbrojená, nebezpečná a připravená nejdřív zabíjet a teprve pak se ptát. Takže jí chvíli potrvá, než přijde na to, komu může důvěřovat...
Dru Andersonová je „divná“, kam až její paměť sahá. Cestuje s otcem od města k městu a loví strašidelné noční potvory. Je to zvláštní život, ale dobrý – dokud všechno nevybouchne v ledovém, zchátralém městě v Dakotě, když se jí kuchyňskými dveřmi vláme do domu hladový zombie. Osamocená a k smrti vyděšená Dru se ocitne v pasti, a bude potřebovat veškerý svůj důvtip a zkušenosti získané při tréninku, aby vyvázla živá. Příšery se rozhodly oplatit svým pronásledovatelům stejnou mincí, a tentokrát je na pořadu dne Dru. Šance na přežití? Mizivá až žádná. Pokud nevydrží do svítání, je po všem... (Založil/a: Versa5)

#zombie
Lili St. Crow Lili St. Crow
*1976

Lucy Sisk
  21. 6. 2012, 12:42

Nejdříve jsem byla překvapená a nemohla jsem si zvyknout na nespisovná slova, ale pak jsem se začetla a zvykla si. Na začátku mě to trochu zamrazilo, protože jsem si vybrala dobrou knihu na čtení za bouřky. Jinak co se týče, dotýka se několika jiných knih, a docela na ně i navazuje, takže nějaká originální myšlenka tam není. Také jsem si zpočátku myslela, že čtu "Lovce duchů" v ženském podání.
Dumbicek
  1. 2. 2016, 13:40
Tak tahle kniha mě teda vůbec nezaujala. Děj se podobá jako tolika jiným knihám a navíc ani to tak zajímavé nebylo. Možná že kdybych jí četla v jiném věku tak by se mi to líbilo více, ale takhle to dojem neudělalo.Druhý díl si rozmyslím jestli budu vůbec číst.
Cherry731910
  10. 11. 2013, 19:19
Kniha se podobá hodně knihám tohoto žánru moc originálnich nápadů nenajdete ale presto dokáže zabavit. Neni to vyloženě špatná kniha, má něco do sebe, ale nemusel by se v některých místech tak táhnout děj. To je můj názor :)
Stolze
  30. 3. 2013, 16:14
Po prvních pár stránek jsem si řekla paráda něco nového ale postupně jsem si uvědomila, že autorka brala inspiraci z jiných knížek. Ať už z twilight ságy nebo z vampirske akademie a chvílemi mi připadalo, že i z harryho pottra ;) Ale jinak pěkná knížka :)