Vybraná oběť

Poprvé vydáno celosvětově: 2001

BB art - 2007
ISBN: 80-7381-038-7

BB art (2007) 80-7381-038-7 301

Profesor historie umění James Quatar tajně fotografuje ženy a jejich snímky přetváří pomocí počítačového programu a dokreslování na pornografii. A nejen to. Také vybrané ženy připravuje o život škrcením, protože zjistil, že zabíjení ho přitahuje víc než sex. Právě se schází s další z řady obětí, která postavou a barvou vlasů odpovídá jeho ideálu. Vše se odehrává podle mnohokrát úspěšně opakovaného scénáře, když tu nastane nečekaný zvrat (Založil/a: skjaninka)

illy
  21. 10. 2016, 9:48
Sandfordův Lucas Davenport je taková sázka na jistotu. Víte do čeho jdete a víte že nebudete zklamaní. Asi jako když koupíte matroš od dealera a jedete pořád na stejné, nadstandartní vlně. Jedině co vás mrzí je, že přesně víte jak dopadne dojezd. Občas vám prodá i libovější model, který vás vystřelí o dost výš, tohle je ale spíš ten první případ. Tak snad se nám časem trochu pochlapí a míň to nařeže.
P.S.
Tento komentář je napsán pro pacienty z Centra léčby závislostí. Zdravím a uvidíme se v pondělí.