Originální název: Pár minut lásky

Víkend - 2007
ISBN: 978-80-7222-454-8

Víkend (2007) 978-80-7222-454-8 287
Víkend (2002)

Zvolit si střední školu, navíc ve vzdáleném městě, kvůli jednomu klukovi, který v onom městě bydlí, není zrovna nejlepší nápad. Vicky, hlavní hrdinka nového románu, na to přijde velice rychle, ale to už s tím nejde nic dělat. Ono je ve skutečnosti všechno maličko (anebo hodně..?) jiné než v představách a snech. Vicky si musí zvyknout nejen na školu a spoustu učení, které ji při přípravě na náročné povolání zdravotní sestřičky čeká, ale i na internátní režim. Snaží se najít si nové přátele a především získat lásku kluka, který na ni už jaksi dávno zapomněl. Trochu moc úkolů na jednu šestnáctiletou holku!

Adris
  15. 8. 2013, 10:29
Toffife - protože tato kniha patří k těm nudným. Ani mě nenadchla. Opravdu slabý děj. Doporučila bych Kapky rosy nebo Čas něhy.
Toffife
  1. 4. 2010, 0:28
Před několika lety jsem se rozhodla přečíst něco z dílny Lanczové, abych pochopila mánii, která postihla mé tehdejší spolužačky a ... proboha, je to ještě horší, než to vypadá... Zcela upřímně doporučuji se těmto "knížkám" obloukem vyhnout!