Hypochondrův slovník nemocí

Hypochondrův slovník nemocí Originální název: Hypochondriac’s dictionary of ill health

Naše vojsko - 1996
ISBN: 80-206-0525-8

Naše vojsko (1996) 80-206-0525-8 143

Vážený čtenáři,
hypochondrův slovník nemocí nabízí naději, pomoc a potřebné vědomosti všem, kdo kdy pocítili sebemenší obavu o svůj zdravotní stav.

V této čtivé studnici vědomostí uvádíme v abecedním pořadí choroby a termíny pro každou stihomamem stiženou mysl. Neopomíjíme ani příznaky a prognostické ukazatele vedoucí ke katastrofickému scénáři, o který přece hypochondrům jde. Přestaňte se trápit nad tím, že vaše příznaky jsou běžné, v našem slovníku se dočtete, že i ten nejběžnější příznak může signalizovat onemocnění život ohrožující.

Hypochondrův slovník nemocí je nepostradatelným průvodcem pro jedince propadající strachu z nemoci.

Je konec s amatérským bolestínstvím a churavěním, vybaven(a) předloženým slovníkem vstoupíte úspěšně do řad hypochondrů profesionálů.

Zdroj: S. Brett, S. Brewerová - Hypochondrův slovník nemocí (Založil/a: mvesper)