400 pravd o Chucku Norrisovi

400 pravd o Chucku Norrisovi Originální název: 400 pravd o Chucku Norrisovi

Chcete na večírcích ohromit zásobou vtipů o Chuckovi Norrisovi? Naše kniha vám dá munici do vašeho kulometu. Některé z pravd o kultovním herci jsou totiž přímo smrtící.

Chuck Norris (1940) je žijící legendou, která zasluhuje obdiv. Kromě obsáhlé filmografie byl velmi úspěšný na poli bojových umění a všechny vtipy, které o něm po světě kolují, vycházejí z faktu, že se mu málokterý smrtelník může doopravdy rovnat. Krátké anekdoty, které se vyprávějí mezi "chuckology" mají jen málokdy jasného autora. Podobně jako vtipy židovské, policejní a jiné se nezadržitelně šíří okolo planety a existují celé servery zabývající se touto tématikou. (Založil/a: AkzuzkA)

#vtip
Richard Klíčník Richard Klíčník

AkzuzkA
  10. 1. 2012, 20:05
Klasická kniha vtipů zaměřená na chucknorrisovské téma pobaví, ale ničím nepřekvapí. Nekteré vtipy jsou dobré, jiné slabší. Vzhledem k tomu, že jde o knihu vtipů, rozhodně nečekejte žádnou mozkovou stimulaci :-).