Strážkyně Brány

Originální název: Guardian of the Gate

Knižní klub - 2012
ISBN: 978-80-242-3250-8

Knižní klub (2012) 978-80-242-3250-8 368

Druhý díl série Proroctví sester.

Lia Milthorpeová pokračuje v nebezpečném a zoufalém pátrání po způsobu, jakým by zvrátila děsivé proroctví. Její sestra Alice mezitím sbírá síly a učí se temnému umění, aby mohla Liu porazit. Nezastaví se před ničím ve snaze získat její místo v proroctví, které mělo připadnout jí. Lia a Alice vědí, že ve smrtelném boji stojí proti sobě. Netuší, že zrada proti nim postaví i ty, které milují nejvíc. (Založil/a: trynitrix)

Michelle Zink Michelle Zink

trynitrix
  14. 9. 2012, 13:14
Určitě byl druhý díl lepší ohledně vznikajícího vztahu mezi Liou a Dimitrim, jen jsem zvědavá jak to pak vyřeší z Jamesem. Co se týče příběhu už to mělo trochu nějaký spád a ohledně proroctví zas nic pak až na konci ale Lia se snaží takže hned jdu na Kruh ohně :-)
Tuleník
  3. 6. 2012, 12:00
O dost lepší, než první část... a přesto by si zasloužila ještě hodně vyladit - charaktery nejsou moc prokreslené a některé aspekty nejsou uvěřitelné.... přesto - pro cílovou skupinu určitě prima čtení.
luca92
  6. 6. 2012, 11:55
druhý díl byl mnohem lepší než ten první, autorka už se vyhýbá zdlouhavému vysvětlování a konečně jsem se dočkala nějaké zápletky:)a i když jsou pořád nějaké pasáže delší než by mohli být nemohla jsem se odtrhnout a objednávám třetí díl který vyšel přes pár dny:)
prcek1828
  9. 5. 2012, 17:24
Kniha byla překrásná možná i o trošku lepší než Proroctví sester. Bylo tam napětí i romantika. Hrozně se mi líbí vztah Dimitriho a Lii přeji jim, aby byli spolu. Už se moc těší na Kruh ohně. Knihu můžu jen doporučit :-)