Dvě dámy v tísni

Dvě dámy v tísni Originální název: Dvě dámy v tísni

Šulc-Švarc - 2006
ISBN: 80-7244-185-X

Šulc-Švarc (2006) 80-7244-185-X 472

Autobiografickou knihu Zdeny Frýbové prostupuje nálada humorně bezstarostného putování Švýcerskem a Francií: komické příhody, zajímavá setkání, konfrontace reality s tím, co se popisuje v průvodcích. Dvě dámy v tísni jsou přítelkyně, které se společně vydaly autem na dovolenou. Ke konfliktům mezi nimi dochází v četných stresových situacích, vyplývajících ze skutečnosti, že obě postrádají smysl pro orientaci a mapa je jejich nepřítelem.
V autentické vyprávění o vlastních cestách autorka vylíčila nejen krásné zážitky a zábavná dobrodružství, ale též nepříjemné zkušenosti, které ukazují i odvrácenou tvář dnešního světa. (Založil/a: Oskar)

svobodka
  20. 11. 2012, 14:34
To já jsem měla asi ten správný věk a knížka se mi moc a moc líbila. Vůbec mám ráda knížky Frýbové, zejména její humor. A tady je ho opravdu dostatečně.
kajas1993
  21. 8. 2012, 12:27
Na čtení této knihy jsem byla nejspíš moc malá, postupovala jsem příběhem velmi ztuha a už jsem se k ní nevrátila.
Bronchi
  15. 8. 2016, 17:08
Ačkoliv miluju Robina, Kretena i Hytu a Batula, tato kniha na mne moc velký dojem neudělala. Chyběla mi lehkost z ostatních jejích humorných knížek.