Jak se kamarádí s kočkou
Originální název: Jak se kamarádí s kočkou

Svoboda - Libertas (NS Svoboda) - 1995
ISBN: 80-205-0427-3

Svoboda - Libertas (NS Svoboda) (1995) 80-205-0427-3 168

Dominik je kluk z pražského činžáku. Často pobývá v malém domku u rybíka Hamráku, kde bydlí babička s dědou a taky pes Ferda. Jakpak se Ferda smíří s tím, že Dominik přinese do malého domku nalezené kotě? Může se vůbec pes kamarádit s kočkou? Z Dominika a kočky Lízinky se stanou nerozluční kamarádi. Prožívají spousty dobrodružství, mají svá tajemství, o kterých ví už jen pes Ferda. Lízinka s Ferdou mají zase svá tajemství. To nevětší Dominikovo a Lízinčino tajemství se prozradí až na Kanárských ostrovech. Dozví se někdy někdo o tajemství Lízinky a dlouhonohého sivého kocoura Fernanda z Kanárských ostrovů? Čtenáři knížky určitě a možná i Ferda. (Založil/a: Blondie)

Patolog
  9. 8. 2014, 9:27
Dostala jsem ji jako malá na Vánoce...
Knížku jsem přečetla za 14 dní - dětem před spaním ve školce. Je to už několik měsíců a do teďka si ji pamatují. Snad si na ní vzpomenou až budou velcí - a řeknou si "Jo, tak tu nám četla paní učitelka ve školce před spaním."